Green Week w LOVE ON THE SNOW
14.jpg

Listopad to idealny moment na zakup prezentów świątecznych, ale my promujemy tylko przemyślane i odpowiedzialne zakupy. Oraz dostawę do  paczkomatów #InPost, który prowadzi akcję dla środowiska. W #greenweek (20-27 listopada) - wysyłamy wasze zamówienia za darmo!

czytaj całość »
Prawda nas wyzwoli, ale najpierw wkurzy
6.jpg

Ekodizajn to już nie tylko trend w branży odzieżowej, lecz mainstream. Równoważony rozwój w swoich strategiach mają największe koncerny, takie jak H&M i Nike. Nie mówiąc o markach luksusowych, takich jak te z grupy Kering.

czytaj całość »
Kolor bezpieczny dla środowiska
4.jpg

Dr David Nugent przez dwa lata pracował w Dhace przy projekcie "Arsenic Biosensor”. Razem z dr. Orrem Yarkonim, portugalskim biotechnologiem modyfikowali genetycznie bakterie, żeby przy ich pomocy wykrywać groźne stężenie arsenu w wodzie. Dzisiaj są wspólnikami w firmie Colorifix, która łączy biologię syntetyczną z branżą odzieżową i odpowiedzialnością za środowisko.

czytaj całość »
Zimowa nostalgia #1
2.jpg

Ze względu na sentyment do pięknych białych zim sprzed ery globalnego ocieplenia, mamy skłonność do ekologicznych rozwiązań. Szukamy ich, jeżdżąc na targi i konferencje, takie jak Copenhagen Fashion Summit. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl