PIELĘGNACJA

Dbaj o swoją bieliznę, a odwdzięczy ci się, zapewniając najlepszą naturalną ochronę przed zimnem lub upałem, przez wiele lat.

MIKROMODAL + JEDWAB

To supernowoczesne włókno, łatwe w pielęgnacji. Nie sprawi ci kłopotu. Warto je jednak prać nasze wiosenno-letnie modele na delikatnym cyklu w 30 st. C.  Gwałtowne wirowanie pozostawi zagniecenia i przyspieszy naturalny proces mikro-mechacenia. Koniecznie w worku do prania bielizny, dzięki czemu unikniemy mechanicznych uszkodzeń dzianiny przez inne ubrania. Mikromodal schnie bardzo szybko. Jeśli chcemy uniknąć efektu rozciągnięcia, najlepiej składać bieliznę zaraz po wyschnięciu, unikając długiego wiszenia. 

WEŁNA

Kolekcja powstaje z nowoczesnej dzianiny wełnianej, co oznacza, że - choć rekomendujemy pranie ręczne - wszystkie modele można prać w pralce (tryb "pranie ręczne" lub "wełna", maksymalnie 30 st. C) bez obawy o niepożądane konsekwencje. Jednak ze względu na naturalne właściwości wełny, może się zdarzyć, że po pierwszym praniu twoja bielizna straci ok 1,5% ze swojej długości. Dzianina jest elastyczna, więc nie powinno się to odbić na komforcie jej noszenia. 

Szczególną uwagę warto zwrócić na modele, w których użyto koronki i prać je w specjalnym worku do prania bielizny. Dzięki temu unikniemy zaciągnięcia koronki i na dłużej zachowamy jej piękny wygląd. Prosimy pamiętać, by do tej samej partii prania nie trafiły ubrania z metalowymi elementami (np. suwaki), które mogą uszkodzić zarówno wełnianą dzianinę, jak delikatne elementy takie jak tiul.  

Radzimy prać produkty LOVE ON THE SNOW razem z ubraniami w podobnych kolorach, w zwykłym proszku do prania lub detergencie do prania odzieży wełnianej. Unikając suszenia w suszarkach i wybielaczy, a także zmiękczaczy do tkanin. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl