Salon International de la Lingerie 2020

W styczniu 2020 roku pokazaliśmy naszą kapsułową kolekcję bielizny "LOVE ON THE SNOW wholesale aw 20/21" na największej imprezie branży bieliźniarskiej na świecie SALON INTERNATIONAL DE LA LINGERIE w Paryżu. Uczestniczyliśmy w spotkaniach typu "speed meetings" z agentami oraz z potencjalnymi partnerami biznesowymi, z którymi umawialiśmy się na naszym stoisku. 

stoisko LOVE ON THE SNOW na SIL 2020
stoisko LOVE ON THE SNOW na SIL 2020

Mieliśmy zaszczyt wystawiać się w strefie EXPOSED, zarezerwowanej dla innowacyjnych producentów, oferujących nowe rozwiązania technologiczne lub nowatorskie wzornictwo. 

Dwa modele body z naszej kolekcji kapsułowej trafiły na pokazy, które odbywały się przez trzy dni targów, a także do strefy SELECTION, gdzie prezentowane były trendy na nadchodzący sezon jesień/zima 2020/2021. Naszą markę opisano w materiałach prasowych jako jednego z pionierów trendu bielizny hybrydowej. 

Ponieważ był to nasz pierwszy udział w SIL, głównym celem było zaprezentowanie marki LOVE ON THE SNOW oraz oferowanych przez nią produktów, a także zorientowanie się w potrzebach klientów na rynkach, na których chcielibyśmy zaistnieć. Dzięki udziałowi w imprezie nawiązaliśmy także kontakty handlowe z właścicielami specjalistycznych butików z bielizną we Francji, Włoszech, Danii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Islandii oraz Szwajcarii, które mamy nadzieję przerodzą się w stałą współpracę. 

Efektem naszego udziału w SIL były też publikacje prasowe w branżowych pismach, takich jak niemiecki magazyn LINEA oraz włoskie IPM. do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl