summery cities


ZOBACZ kolekcję summery cities i ZAMÓW - sklep

wiosna / lato 2021 

Są takie miejsca na ziemi, gdzie lato się nie kończy, jak Caracas, albo nigdy nie jest zbyt upalne, jak Biarritz. I takie, gdzie w nocy nadal stąpa się po parzących od słońca kamieniach, więc nie da się chodzić na bosaka. Jak Alhambra. Znajdziecie je jako nazwy modeli z naszej wiosenno-letniej kolekcji bielizny funkcjonalnej.

Różnią się klimatem, tak jak letnie miasta, które dały im nazwy. I jak nastroje zakochanej kobiety. Od niepohamowanej dziecięcej radości i szczęścia, przez złość i niepewność po lęk.

Łączy je to, że zostały zaprojektowane z myślą o nadchodzących upałach. Zarówno materiał, z którego powstały, jak i konstrukcja mają za zadanie zapewnić komfort, gdy na dworze i w domu robi się gorąco. 

To nasza pierwsza kolekcja na wiosnę i lato, ale jest kontynuacją założeń, że tworzymy ubrania piękne i praktyczne. Bo dobre wzornictwo to połączenie estetyki z użytecznością. Dlatego jej nazwa nawiązuje do debiutanckiej kolekcji na jesień/zimę 2018 wintry cities. Wełnę merino zastąpił mikromodal z jedwabiem, który w kontakcie ze skórą daje wrażenie chłodu. Mamy nadzieję, że pokochacie nasze "letnie miasta" tak samo jak "zimowe". 


projekty: Joanna Misztela

dyr art.: Joanna Kołodziejczak

KAMPANIA Decodialogue i Ład Studio

modelka: Agnieszka Larson

video: eproduction.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl