ZWROTY I REKLAMACJE

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić kupiony u nas produkt na inny model lub rozmiar z tego samego modelu, prosimy o odesłanie produktu i złożenie ponownie nowego zamówienia. Poinformuj nas o tym zamiarze, wysyłając mail na sklep@loveonthesnow.com.

ZWROTY

Przepisy prawa o sprzedaży internetowej umożliwiają zwrot kupionego w naszym sklepie towaru w terminie 14 dni od zawarcia umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny. Ale jeśli możesz ją podać w formularzu zwrotu, będziemy wdzięczni. Taka wiedza pomoże nam udoskonalić nasz produkt lub obsługę. By dopełnić wszystkich formalności, prosimy odesłać niechciane produkty w oryginalnym opakowaniu na adres:

LOTS

ul. Leszczyńska 4/34

00-339 Warszawa

wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy (WZÓR) oraz dowodem zakupu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest idealny stan produktu, brak śladów użytkowania, a w przypadku majtek, nienaruszona naklejka higieniczna.

Od 20/03/2021 udostępniamy opcję SZYBKICH ZWROTÓW InPost

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest idealny stan produktu, brak śladów użytkowania, a w przypadku majtek, nienaruszona naklejka higieniczna.

Koszt odesłania zwracanych produktów ponosi Kupujący. W przypadku SZYBKICH ZWROTÓW InPost to 10 PLN. Ta kwota zostanie odliczona od sumy zwracanej za oddany towar.

REKLAMACJE

Bardzo dbamy o jakość naszej bielizny, szyjemy ją z najlepszej jakościowo dzianiny wełnianej i francuskich koronek. Mamy nadzieję, że będzie Ci służyć przez wiele zim.

Jeśli zaraz po zakupie, stwierdzisz w naszym produkcie wadę fizyczną, masz prawo domagać się od nas usunięcia wady, wymiany rzeczy na wolną od wad, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny lub o odstąpieniu od umowy. Napisz do nas lub zadzwoń w celu wyjaśnienia sprawy i ustalenia nalepszej metody jej rozwiązania.

sklep@loveonthesnow.com

+48 604 94 21 22

Więcej o zwrotach i reklamacjach w REGULAMINIE sklepu internetowego LOVE ON THE SNOW.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl